16-18.09 – Weekend japoński w Terra Sudeta

Terra Sudeta w dniach 16-18 września zaprasza na pierwszy weekend japoński.

Program:

W sobotnim programie znajdą się następujące atrakcje: warsztaty czarnobiałego malarstwa Sumi-e , festiwal ciasteczek mochi, atelier ceremonii herbaty (film o ceremonii, diaporama, wykład, przygotowanie i degustacja herbaty matcha, etykieta zachowania, wystawa akcesoriów).
Po popołudniu otworzymy wystawę kimon, a po krótkim wykładzie multimedialnym o japońskich strojach odbędzie się pokaz kimon uwieńczony wspaniałą degustacją kuchni japońskiej wśród autentycznych dekoracji.

Niedziela rozpocznie się od Kimono Session czyli przebierania się w kimona i akcesoria do sesji zdjęciowej w japońskim atelier. Jeszcze przed południem wprowadzimy Państwa w tradycje kulinarne Japonii (film, diaporama, wykład, prezentacja oryginalnych produktów i akcesoriów kuchennych). Warsztaty kuchni pozwolą Państwu przygotować japoński lunch, który zakończy japońską przygodę weekendową. Nie zabraknie jednak niespodzianki.

Cena

Cena: 250 zł/os

– Cena dotyczy wszystkich japońskich atrakcji proponowanych w czasie week-endu, jak również zawiera sobotni lunch, degustację japońską, niedzielne śniadanie i japoński lunch.

– Możliwość uczestnictwa bez korzystania z noclegów i posiłków

– Dla uczestników week-endu japońskiego oferujemy rabat za noclegi: 20%.

Rezerwacja

– Rezerwacja konieczna: do 10 września.

– Przy rezerwacji wymagana jest przedpłata w postaci 50% od kwoty.

Rezydencja Terra Sudeta

Goworów 6

57-530 Międzylesie

(74) 813 66 14

607 94 54 10

info@terrasudeta.com

Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  *
  = 5 + 5

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.