Zapraszamy na odcinek drugi opowieści o chińskich wojażach Krzysztofa Bieleckiego!

W ostatnim odcinku emocji było bez liku. Na razie nadal jesteśmy w okolicy pierwszego tygodnia z miesięcznej podróży. Usłyszeliśmy m.in. o zaćmieniu słońca, odwiedziliśmy dziwaczne blokowisko będące miastem w mieście, zajrzeliśmy do talerza z rzeczami, których nie chcielibyście dotknąć nawet pałeczką.

Ciąg dalszy nastąpi już w ten wtorek (18.05) godzina 20. Zapraszamy na Pragie!
Sens Nonsensu
Wileńska 23

Poniżej zajawka całej historii:

Po wylądowaniu w Szanghaju pewne było tylko jedno. Samolot powrotny startuje z Pekinu za mniej więcej miesiąc. Wszystko, co pomiędzy, miało być jedną wielką improwizacją. I było. Ilustrowana zdjęciami historia o poznawaniu nowych ludzi, odwiedzaniu nieznanych miejsc, hostelu w Szanghaju, z którego trudno się wyrwać, przypadkowych znajomościach w Hong Kongu, dziwnym parku w Guangzhou, bezkresnych plażach w miejscowości Sanya, taksówkowym pościgu w Haikou, zbiegach okoliczności w Guilin i grze w go w Pekinie. A wszystko to z całkowitym zaćmieniem słońca w tle.

UWAGA! Jak zauważyliście już w komentarzach – najbliższe spotkanie jest okrągłym pięćdziesiątym spotkaniem Totutotam. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was parę atrakcyjnych nagród, które będą do wygrania w konkursach. Poza tym będą też śmiechy i hulanki i inne rzeczy.
Do zobaczenia
Ola&Hultaj
totutotam.net
Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  *
  = 4 + 7

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.