Totutotam powraca!! – wtorek 12.10 o 20.00

Jak każde wakacje tak i te dobiegły końca. Ale nie do końca! Bo przecież wraz z końcem wakacyjnych podróży zaczyna się nowy sezon podróży z Totutotam! Przez ponad półtora roku nie ruszając się z Pragi odwiedziliśmy na naszych slajdowiskach prawie cały świat. Tak i teraz śpieszymy ze świeżą porcją opowieści, zdjęć i innych smaczków z czterech stron świata. Zapraszamy w każdy wtorek do Sensu Nonsensu na Pragę!

Na pierwszy ogień rzucamy Hultaja – jednego z organizatorów spotkań Totutotam – i jego trzymiesięczną podróż po Indiach. Łukasz Kopeć i Ela Rząca zabiorą Was w deszczową opowieść po północy tego kraju. Tam między innymi weźmiemy udział w grze miejskiej zorganizowanej przez nich w Daramsali, będziemy uczyć Tybetańczyków angielskiego, posłuchamy wykładu Dalajlamy, odwiedzimy hinduskie radio i dowiemy się, do jakiej gwiazdy Bollywood podobna jest Ela oraz skąd się biorą dzieci Guru z Jaipuru.

W barze możecie się zaznajomić ze Wściekłym Hindusem za jedyne 5 zł i napić się indyjskiego czaju. Będzie można także obejrzeć wystawę zdjęć finalistów Konkursu Fotografii Podróżniczej, który odbył się przed wakacjami. Zapraszamy!

Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  *
  = 3 + 7

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.