Totutotam powraca!! – wtorek 12.10 o 20.00

Jak każde wakacje tak i te dobiegły końca. Ale nie do końca! Bo przecież wraz z końcem wakacyjnych podróży zaczyna się nowy sezon podróży z Totutotam! Przez ponad półtora roku nie ruszając się z Pragi odwiedziliśmy na naszych slajdowiskach prawie cały świat. Tak i teraz śpieszymy ze świeżą porcją opowieści, zdjęć i innych smaczków z czterech stron świata. Zapraszamy w każdy wtorek do Sensu Nonsensu na Pragę!

Na pierwszy ogień rzucamy Hultaja – jednego z organizatorów spotkań Totutotam – i jego trzymiesięczną podróż po Indiach. Łukasz Kopeć i Ela Rząca zabiorą Was w deszczową opowieść po północy tego kraju. Tam między innymi weźmiemy udział w grze miejskiej zorganizowanej przez nich w Daramsali, będziemy uczyć Tybetańczyków angielskiego, posłuchamy wykładu Dalajlamy, odwiedzimy hinduskie radio i dowiemy się, do jakiej gwiazdy Bollywood podobna jest Ela oraz skąd się biorą dzieci Guru z Jaipuru.

W barze możecie się zaznajomić ze Wściekłym Hindusem za jedyne 5 zł i napić się indyjskiego czaju. Będzie można także obejrzeć wystawę zdjęć finalistów Konkursu Fotografii Podróżniczej, który odbył się przed wakacjami. Zapraszamy!

Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  *
  = 4 + 6

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.