Inicjatywa „Polska dla Japonii” szuka sponsora wystawy

Komitet Pomocy Ofiarom Katastrofy w Japonii zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie i pomoc w dofinansowaniu – zależnie od możliwości – wystawy zdjęć i obrazów z Japonii po marcowej katastrofie w 2011 ze zbiórką publiczną na rzecz ofiar kataklizmu.

Planujemy pierwszą trzydniową wystawę na początku grudnia w Warszawie. Później eksponaty trafią na kolejne wystawy w innych miastach, a na koniec na wystawę z towarzyszącą jej konferencją oraz sympozjum “Przyszłość Ziemi w obliczu marcowej katastrofy w Japonii 2011” w rocznicę kataklizmu.

W kwietniu tego roku organizowaliśmy już koncert charytatywny w Łazienkach Królewskich: http://polskadlajaponii.pl/ Wszystkie zebrane tego dnia pieniądze trafiły do poszkodowanych. Oprócz tego od kwietnia 2011 prowadziliśmy kwestę na ulicach polskich miast, a także zbiórki pieniędzy podczas różnych imprez: http://odbudujznami.jp/ .

Poniżej przedstawiamy listę rzeczy potrzebnych do zorganizowania wystawy – jeśli są Państwo w stanie w jakikolwiek sposób zaangażować się, prosimy o wybranie pozycji z listy i kontakt. Nawet jedno wydrukowane zdjęcie będzie dla nas ogromną pomocą.

Lista działań lub przedmiotów niezbędna do prawidłowego przebiegu wystawy w grudniu:

1. Wydrukowanie zdjęć w formacie A1 na piance lub na papierze, ewentualnie ich obramowanie
2. Wydrukowanie plansz i napisów do eksponatów
3. Wydrukowanie ulotek do wystawy
4. Wydrukowanie pocztówek
5. Produkcja plakietek
6. Powierzchnia reklamowa na terenie Warszawy i okolic

W imieniu Komitetu

Chie Piskorska
e-mail: chie@plan-c.pl

Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  *
  = 5 + 1

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.