Hanna Łubek – warsztaty masażu wg. techniki Jivaka

24 kwietnia 2010 o godzinie 17.00 Mandragon zaprasza na pokaz masażu rozluźniającego opartego na technikach masażu Jivaka.

Tego samego dnia o godzinie 18.00 Hanna Łubek zaprezentuje slajdy z Indii, Nepalu i Bhutanu, pt. „Tam, gdzie powietrze pachnie mantrą”.

25 kwietnia 2010 w godzinach 10.30-15.00 – warsztaty masażu Jivaka.

Koszt wzięcia udziału w niedzielnych warsztatach to 80 zł., para – 150 zł. Sobotni pokaz jest bezpłatny.

Zapisy na warsztaty pod mailem: info@masazjivaka.pl

Jivaka jest zintegrowaną formą masażu. Jest nierozerwalnie związana z naukami buddyjskimi i jest uważana za część tej ponadczasowej tradycji. Jivaka wpływa zarówno na ciało jak i umysł. W tej formie masażu uwaga jest zwrócona nie tylko na system mięśniowy ale również ośrodki i kanały energetyczne w ciele. Techniki akupresury wraz z technikami pozwalającymi uspokoić umysł harmonizują energię w kanałach i umożliwiają rozluźnienie się  i odpoczynek.

Hanna Łubek – pochodzi z Trójmiasta i prawdopodobnie dlatego, po przeprowadzce do Warszawy trudno jej bylo zaakceptować ciągłe zabieganie jako receptę na życie. Zaczęła poszukiwać innych rozwiązań, które krok po kroku doprowadziły ją do Jivaki. W tej chwili, oprócz masaży indywidualnych prowadzi również warsztaty, organizuje kursy
Jivaki i wspiera rosnącą grupę osób praktykujących Jivakę w Polsce.

Więcej informacji na: www.jivaka.pl oraz www.masazjivaka.pl

Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  *
  = 3 + 1

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.