Gra miejska na Pradze!!

Totutotam i Piekarnia dla Nepalu zapraszają na wyjątkową grę miejską, która przybliży Wam nieco buddyjską filozofię życia. Kluczem do zrozumienia tej filozofii jest Tybetańskie Koło Życia, obraz, który zobaczyć można przy wejściu do wielu tybetańskich świątyń.

Strzeżcie się Nienawiści, Chciwości i Ignorancji!
One nie pozwolą Wam ukończyć gry! Pan Śmierci Yama dopilnuje tego by
Samsara zatoczyła swój krąg. Wasza nadzieja leży w jak najszybszym
odnalezieniu wszystkich ogniw współzależnego powstawania i przekonanie
Yamy, że posiadacie całą wiedzę potrzebną by osiągnąć Nirwanę……


Totutotam zorganizowało podobną grę w Dharamsali, siedzibie rządu tybetańskiego na uchodźstwie w Indiach, czym wzbudziło nie lada zainteresowanie. Tym razem przenosimy grę w Praskie realia!

Otóż, jeśli jeszcze nie wiecie to żyjecie w Samsarze, czyli odwiecznym cyklu odradzania się. Tak przynajmniej uważają m.in. buddyści. Wierzą też, że Samsara jest pełna cierpienia i należy się z niej wyrwać. Zdobywanie wiedzy jest jednym z elementów przybliżającym Was do Nirwany, stanu pozbawionego wszelkiego cierpienia.

Dzięki nam weźmiecie udział w wyjątkowej lekcji o tybetańskim buddyzmie. Będziecie musieli użyć sprytu, zwinności, oraz pewnej wiedzy o Pradze.

A po grze zapraszamy do Snu Pszczoły na Wielką Akcję Charytatywną „Piekarnia Dla Nepalu” w ramach obchodów Dnia Nepalu i Tybetu, gdzie czekają was projekcje filmów, pokazy tańca i koncerty!

Szczegóły na Facebooku
Datki w  ramach Akcji Piekarnia w Nepalu można wpłacać

na konto Stowarzyszenia Praktyków Kultury
60 2130 0004 2001 0400 0857 0008
tytuł wpłaty: “darowizna”

Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  *
  = 4 + 9

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.