Tajlandia Expo 2009 w PKiN

Już po raz drugi egzotyka zawita do stołecznego Pałacu Kultury i Nauki – w dniach 28-31 maja odbędą się wielobranżowe targi Tajlandia Expo.

Głównym celem organizatorów: Thai Trade Center Warsaw i Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie jest zapoznanie Polaków z tajską kulturą i przyśpieszenie współpracy ekonomicznej  między oboma krajami.
Imprezę podzielono na dwie części. Dni 28?29 maja przeznaczono głównie na spotkania biznesowe, natomiast 30?31 maja Pałac będzie otwarty dla wszystkich. Organizatorzy przewidują, że w targach  weźmie udział łącznie ok. 100 tajskich firm. Prezentowane będą najróżniejsze produkty: spożywcze, dekoracyjne, obuwie, galanteria, biżuteria, akcesoria, artykuły biurowe etc. Wystawom towarzyszyć będą m.in.: degustacje potraw, pokazy tajskiej sztuki kulinarnej, występy artystyczne, pokazy walk, a także seminarium pt. ?Tajlandia ? kraj nieograniczonych możliwości?. Zwiedzający będą mogli również sprawdzić na sobie działanie masażu tajskiego.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Więcej informacji na stronie Tajlandia Expo 2009.

Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  1. kurs masaz tajski http://massagethai.info pisze:

   Dni Tajlandii w Warszawie to impreza na świeżym powietrzu, która odbędzie się ona na Nowym Świecie, na odcinku od Ronda de Gaulle′a do ul. Foksal, w dniach 12-13 czerwca.

   Przewidywane jest ok. 30 stoisk, gdzie będzie można zapoznać się z tajskim masażem, rękodziełem, skosztować potraw tajskiej kuchni. Wszystko oczywiście za darmo.

   Na głównej scenie odbędą się pokazy Muay Thai (tajski boks) (będą to: pokaz walki z cieniem, pokaz treningu z tarczami, pokaz kombinacji w parach, prezentacje technik dozwolonych i nie dozwolonych w walce sportowej oraz pokaz samej walki). Ponadto będą pokazy klasycznego tańca tajskiego w wykonaniu tancerzy, którzy przyjadą do nas z Hannoveru.

   [do tej pory nie ma oficjalnej informacji na stronie organizatora, chociaz na miescie sa plakaty o tej imprezie – a info jest sciagniete z netu]

  2. Ewa pisze:

   Idę Idę Idę :)

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  *
  = 4 + 2

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.