Konkurs fotograficzny Finkist

 

Fot. Joanna Sabak

Choć podróż trwa nieprzerwanie w czasie i przestrzeni, to moja Azja zawsze jest na miejscu, aby coś Ci opowiedzieć, abyś poczuł się częścią wielkiej historii, wobec której nie potrafisz zachować obojętności.

Fundacja Mandragon  zaprasza wszystkich fotografów oraz miłośników fotografowania do udziału w 1. edycji Fotograficznego Konkursu „FINKIST”.

Festiwal ma charakter ogólnopolski i jest konkursowym przeglądem amatorskiej i niezależnej FOTOGRAFII PODRÓŻNICZEJ. Głównym celem festiwalu jest popularyzacja kultury azjatyckiej w Polsce, a także wyróżnienie najlepszych zdjęć oraz ich twórców.

Propozycje zdjęć wraz z imieniem i nazwiskiem oraz opisem zdjęcia (data, miejsce) prosimy wysyłać do 30 maja na adres:

milosz@mandragon.pl

Nagrodami w konkursie są: półroczne prenumeraty magazynu fotograficznego „Foto” oraz książki podróżnicze i przewodniki wydawnictw Berlitz, Hachette, National Geographic, Oficyny Wydawniczej Branta.

Komitet Organizacyjny Konkursu  pragnie zwrócić uwagę na dwa podstawowe elementy: obraz Azji w indywidualnej percepcji oraz ideę – pewną myśl przewodnią,  która kryje się za nim.
Konkurs ma być okazją do konfrontacji różnych postaw twórczych i wymiany doświadczeń, swoistym przyczynkiem do stworzenia kreatywnej platformy, pokazującej dorobek fanów fotografii podróżniczej.

Be Sociable, Share!

  Podobne

  Komentarze

  1. Finkist pisze:

   zdjecia nadsylamy do 30 maja

  2. Gosia pisze:

   A do kiedy można nadsyłać prace?

  3. Limit zdjec pisze:

   Nie ma limitu zdjec.

  4. Anita pisze:

   Czy jest limit fotografii?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  *
  = 3 + 9

  This blog is kept spam free by WP-SpamFree.